Druga ŽNL: Dinamo (B) ugostio prvaka Treće ŽNL i slavio uvjerljivo Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: Dinamo (B) ugostio prvaka Treće ŽNL i slavio uvjerljivo

| 29.8.2021. u 20:22h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 1. kola Druge ŽNL, Dinamo (B) je na domaćem terenu ugostio aktualnog prvaka Treće ŽNL, Podravca (Sv) i priredio im velikodušnu dobrodošlicu sa četiri gola u njihovoj mreži, ostvarili su sigurnu 4:1 pobjedu.

Mario Kokot je načeo mrežu gostiju pogotkom u 27. minuti, Robert Lončar je zabio gol za 2:0 u 72. minuti, Nikola Petrić je u 80. minuti smanjio na 2:1, dok je Matija Cmuk zabio golove za 3:1 i 4:1 u 89. i 90. minuti susreta od kojih je drugi gol bio iz kaznenog udarca.

U ostalim susretima, Radnički je na domaćem terenu izgubio 3:2 od Mladosti (Š), Razvitak je na domaćem terenu slavio s 3:0 protiv Podravca Kitra, Dinamo 01 je izgubio 2:1 protiv Nove Vesi, Orač je istim rezultatom 2:1 izgubio na domaćem terenu protiv Nove Vesi, dok je Lepoglava slavila protiv Novakovca s 3:0.