Druga ŽNL: Dinamo 01 zabio četiri gola u slavlju protiv Orača, remi Mladosti (S) i Bukovčana Foto: Martin Novosel

VV | 4.7.2021. u 11:41h | Objavljeno u Sport

Jučer su odigrana dva susreta predzadnjeg 29. kola Druge ŽNL u kojem su se sastali Dinamo 01 i Orač te Mladost (S) i Bukovčan.

Dinamo 01 je slavio sa 4:0 protiv Orača. Luka Levatić je zabio hat-trick golovima u 32., 41. (KU) i 68. minuti susreta, dok je jedini preostali gol zabio Dominik Beser u 35. minuti susreta.

Mladost (S) je odigrala 2:2 s Bukovčanom. Mladost (S) je povela golom Darija Prloga u 5. minuti susreta, Bukovčan je preokrenuo susret golovima Andrija Ivančića i Florijana Stankira u 24. i 34. minuti susreta, ali Mladost (S) je ipak na kraju spasila bod drugim pogotkom Prloga u 76. minuti susreta.

U današnjim utakmicama igraju Nova Ves i Razvitak, Lepoglava i Radnički, Klenovnik i Zadrugar, Mladost (Š) i Polet (M), Rudar 47 i Mladost (VT) te Novakovec i Podravac Kitro.