Druga ŽNL: Dinamo 01 svladao Orača, Lepoglava jedini uspješni domaćin 7. kola Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: Dinamo 01 svladao Orača, Lepoglava jedini uspješni domaćin 7. kola

| 10.10.2021. u 19:59h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 7. kola Druge ŽNL, samo je Lepoglava ostvarila domaću pobjedu svladavši Razvitak s 1:0, a strijelac pobjednosnog gola za tri boda zabio je Ivan Podsečki u 39. minuti susreta.

Najveću pobjedu dana ostvarila je momčad Dinama 01 na gostovanju kod Orača. Slavili su sa 4:2, a golove za goste su zabili Luka Levatić u 17. i 18. minuti susreta te Dominik Beser u 78. i 82. minuti susreta, dok su golove za domaćina zabili Ivan Telabar u 14. minuti te Petar Leskovar u 88. minuti susreta. Orač je od 64. minute utakmice igrao s igračem manje na terenu jer jer Petar Flegar dobio izravni crveni karton zbog toga što je psovao i prijetio glavnom sucu susreta.

U ostalim susretima, Mladost (Š) je slavila na gostovanju kod Dinama (B) s 2:1, dok su Mladost (VT) i Radnički te Novakovec i Nova Ves odigrali identičnih 2:2 te podijelili bodove.