Dobar nastup AK Slobode na 19. Međunarodnom atletskom mitingu u Slovenskoj Bistrici

| 28.5.2019. u 12:23h | Objavljeno u Sport

Na 19. Međunarodnom atletskom mitingu održanom u Slovenskoj Bistrici 25. svibnja, varaždinski atletičari, odnosno, članovi Atletskog kluba Sloboda ostvarili su zapažene rezultate i plasmane.

Kristina Dudek u utrci na 300 m s rezultatom 39.18, osvojila je treće mjesto. Mlađa juniorka Rahela Leščak u utrci na 400 m prepone osvojila je četvrto mjesto s osobnim rekordom 61.42. Samo dvije stotine nedostajalo joj je do norme za odlazak na juniorsko Europsko prvenstvo koje se u mjesecu srpnju održava u Švedskoj.

Odličan rezultat u disciplini skoka u vis postigao je mlađi junior Martin Mlinarić osvojivši drugo mjesto s osobnim rekordom 1.99 m. Gabrijel Stojanović je u utrci na 300 m osvojio četvrto mjesto s rezultatom 34.73. Karlo Marcijuš je istrčao utrku na 200 m za 22.57, a mlađi junior Valentino Bečeheli istu dionicu za 23.20.