Budućnost iz Vidovca zadržala četiri boda prednosti ispred druge Mladosti (Vž) Foto: Mario Šamec

Derbi bez pogodaka u skupini Istok, Bratstvo pobijedilo Vindiju

| 23.4.2016. u 19:48h | Objavljeno u Sport

Danas je odigrana po jedna utakmica u obje skupine Druge županijske nogometne lige. Iako se očekivalo da bi derbi susret 11. kola skupine Istok između drugoplasirane Mladosti (Vž) i vodeće Budućnosti mogao donijeti uzbuđenja, susret je završio nedirnutih mreža 0:0. U 70. minuti susreta isključen je igrač domaće Mladosti (Vž), Domagoj Vincek, koji je glasno negodovao na suđenje čime je zaradio izravni crveni karton. Ovim remijem Budućnost je zadržala četiri boda prednosti na vrhu ispred Mladosti (Vž).

U jedinom susretu 15. kola skupine Zapad, Bratstvo je na gostovanju kod Vindije uzelo sva tri boda, pobjedom 2:0. Nenad Kalanjoš je u 18. minuti zabio za vodstvo, a u 82. minuti je Zoran Prepelić postavio konačan rezultat.