Dabrovima bod na gostovanju kod Gorice

| 12.11.2016. u 21:06h | Objavljeno u Sport

U susretu 7. kola Premijer rukometne lige večeras je momčad GRK Varaždina 1930 odigrala u Velikoj Gorici protiv domaće Gorice 26:26, poluvrijeme 15:12 za domaćina. Bio je to prvi neriješeni ishod varaždinske momčadi u ovom prvenstvu.

Od 45. minuti Dabrovi su bili u rezultatskoj prednosti od jednog gola, a od 54. minute ta je prednost bila dva gola, no završilo je bez pobjednika.

- Dobivenu utakmicu smo ispustili iz ruku, a na kraju možemo biti zadovoljni bodom, jer su posljednji napad imali domaćini - rekao je komentirajući večerašnji susret trener Dabrova Vladimir Vujović.

Najučinkovitiji u varaždinskom sastavu bili su Marin Šipić s 8 i Ante Tokić sa 6 golova, a kod domaćina Davor Ćavar postigao je 8 goova. U sljedećem kolu GRK Varaždin 1930, koji ima 9 bodova, bit će domaćin Umagu.