Matej Taći bio je večeras strijelac 7 golova Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi večeras u Trogiru u osmini finala završili svoje natjecanje u hrvatskom Kupu

| 15.2.2023. u 21:49h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 oprostila se večeras u Trogiru u susretu osmine finala od daljnjeg natjecanja u hrvatskom Kupu.

Momčad Trogira pobijedila je GRK Varaždin 1930 rezultatom 30:27 i plasirala se u četvrtfinale Kupa. Domaćin je gotovo cijelo vrijeme bio u vodstvu s dva do tri gola prednosti, dok su gosti tek jednom i to u 25. minuti imali vodstvo i to rezultatom 12:11.

Na odmor se otišlo rezultatom 15:12 za Trogir, a u drugom dijelu Dabrovi su u 50. minuti uspjeli izjednačiti rezultat na 24:24, ali su Varaždinci do kraja utakmice postigli tri, a primili šest golova.

Najefikasniji igrači na susretu postigli su po 7 golova,a bili su to Marino Vulić i Tomislav Radnić kod Trogira te Matej Tači kod varaždinske momčadi.

Raspoloženi su bili i Viktor Kociper i Tin Šestak s po 6 golova, dok je vratar Tin Herceg imao čak 15 obrana.