Dabrovi večeras u Metkoviću pretrpjeli sedmi prvenstveni poraz ove sezone

| 3.12.2022. u 20:05h | Objavljeno u Sport

U utakmici 12. kola Lige A Paket 24 Premije rukometne lige večeras je GRK Varaždin 1930 izgubio u Metkoviću od domaće Metković Mehanike rezultatom 28:25, poluvrijeme 15:13 za varaždinsku momčad.

Dabrovi su bili u rezultatskom vodstvu, s prednošću od dva do tri gola sve do 51. minute, kada je domaći sastav izjednačio na 24:24.

Nakon toga stekli su dva gola prednosti, a na kraju su slavili 3 gola gola razlike. U uzbudljivoj završnici prilikom naguravanja među igračima pred golom Dabrova, svaka je momčad dobila po jedan crveni karton, pri čemu je kod Varaždinaca isključen trener Matej Mišković a i dosuđena su dva isključenja, po jedno svakom sastavu.

Najefikasniji igrač na utakmici bio je igrač varaždinskog sastava Tin Šestak s 8 golova iz 11 pokušaja, dok je kod Metković Mehanike Josip Bezer bio strijelac 5 golova.