Dabrovi u Graberju došli do četvrte pobjede, Herceg u posljednjim trenucima obranio udarac Dujića Foto: Krešimir Đurić

| 26.11.2022. u 20:01h | Objavljeno u Sport

Momčad Gradskog rukometnog kluba Varaždin 1930 je večeras u varaždinskom Graberju došla do četvrte pobjede u ovom prvenstvu, svladavši sastav Gorice, rezultatom 39:38, poluvrijeme 17:20 za goste.

Nakon izjednačene igre tijekom cijelog susreta, Dabravo su desetak minuta prije kraja susreta stekli tri gola prednosti, da bi na kraju slavili s golom razlike, iako su gosti u posljednjim sekundama imali udarac za izjednačenje, ali je vratar Tin Herceg obranio pokušaj Jakova Dujića, inače najefikasnijeg igrača na susretu s 11 postignutih golova.

U redovima GRK Varaždina 1930 najefikasniji je bio Petar Sklepić s 9 golova iz isto toliko pokušaja,a šest je golova, iz šest pokušaja postigao Tin Šestak. Vratar Herceg imao je 5 obrana, a Domagoj Črnila tri obrane.