Dabrovi porazom u Trogiru prepustili treće mjesto svom današnjem domaćinu

| 11.11.2023. u 20:07h | Objavljeno u Sport

U susretu 9. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige momčad GRK Varaždina 1930 je večeras u Trogiru izgubila od istoimenog domaćina rezultatom 32:30, poluvrijeme 18:16 za domaći sastav.

Koronavirus je ušao u svlačionicu varaždinske momčadi, pa trener Matej Mišković nije mogao računati na sve igrače u večerašnjem susretu.

Utakmica je bila izjednačena sve do 7. minute (5:5), nakon čega je Trogir serijom 3:0 stekao tri gola prednosti. U tri navrata u prvom poluvremenu domaćin je imao i pet golova prednosti, no na odmor se otišlo s rezultatom 18:16 u korist Trogira.

U drugom poluvremenu domaćin je stalno bio u vodstvu, dva puta ponovno imao po pet golova razlike, da bi u 55. minuti Dabrovi uspjeli smanjiti na samo gol zaostatka (30:29), ali više od toga nisu uspjeli.

Najefikasniji u varaždinskoj momčadi bio je Fabijan Grubišić s 10 golova, koliko je postigao i Tonči Ivanišević kod Trogira.

U varaždinskom sastavu po 6 su golova postigli Tian Borovec i Petar Vojnović.7

Bio je to četvrti poraz Dabrova ove sezone, kojim su nakon 9. kola treće mjesto prepustili sastavu Trogira.