Martin Marčec ugradio je 8 golova u pobjedu u Velikoj Gorici

Dabrovi pobjedom u Velikoj Gorici krenuli u novu sezonu Paket24 Premijer rukometne lige

| 10.9.2023. u 21:55h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 pobjedom je krenula u novu sezonu u Paket24 Premijer rukometnoj ligi. U večerašnjem susretu 1. kola, koji je odigran u Velikoj Gorici, Dabrovi su pobijedili domaću Goricu rezultatom 28:27, poluvrijeme 17:13 za domaći sastav.

Utakmica je riješena u posljednjih osim i pol minuta, nakon što su Dabrovi uspjeli izjednačiti rezultat na 23:23. Do tog trenutka Gorica je bila u vodstvu, osim u 23. minuti, kada je rezultat bio 12:12. Domaćini su u tri navrata imali i po 5 golova prednosti.

Dabrovi se nisu predavali, prvo su izjednačili rezultat u 52. minuti (23:23), a od 55. do 58. minute varaždinska se momčad uspjela odvojiti na tri gola razlike (28:25), što domaćin do kraja susreta nije uspio anulirati.

Najefikasniji u varaždinskoj momčadi bio je Martin Marčec s 8 golova iz isto toliko pokušaja,pet je golova pridodao Luka Trojko, dok je golman Marin Šutalo imao 13 obrana. Kod Gorice 7 golova Hrvoja Cekovića.