Dabrovi na otvaranju sezone pobijedili Rudar, čak 16 golova Fabijana Grubišića Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi na otvaranju sezone pobijedili Rudar, čak 16 golova Fabijana Grubišića

| 10.9.2022. u 20:48h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 pobjedom je krenula u novo prvenstvo. U utakmici  1. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u dvorani u Graberju sastav GRK Varaždjjna 1930 pobijedio Rudar iz Ruda rezultatom 36:29, poluvrijeme 19:17.

Imali su gosti u prvom poluvremenu prednost od 4 gola, ali su u jednom trenutku bili s 2 igrača manje na terenu, što je varaždinska momčad iskoristila i preokrenula rezultat u svoju korist.

Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Fabijan grubišić, koji je postigao čak 16 golova, 7 ih je pridodao Petar Sklepić, a 5 Jurica Vidaček.

Kod gostiju 6 je golova postigao Vid Starčević,a po 5 su dali Lovro Gaća, Andrej Trčak i Fran Kasap.