Dabrovi lišeni pomoći Vidačeka i Novaka izgubili susret 8. kola Lige za ostanak u Kutini

| 15.4.2023. u 20:49h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je večeras u Kutini,u susretu 8. kola Lige za ostanak Paket24 Premijer rukometne lige.

Bolja od varaždinske momčadi bila je Moslavina rezultatom 34:28, poluvrijeme 16:13. Zbog ozljeda u današnjem susretu u zapisniku nije bilo Dominika Novaka, dok je Jurica Vidaček bio u zapisniku, ali nije ulazio u igru.

Do 22. minute rezultat je bio izjednačen nakon čega je domaćin došao do rezultatske prednosti, na odmor je otišao s dva gola viška,a od 43. do 54. minute igrači Moslavine postigli su 9, a primili samo dva gola i pitanje pobjednika je bilo riješeno.

Najefikasniji na susretu bio je igrač Moslavine Toni Vozab s 9 golova, a kod Dabrova 7 je golova postigao Tin Šestak,a 5 je pridodao Tin Vrbanec.