Dabrovi izgubili u Gorici golom u posljednjoj sekundi susreta

Kapetan Dabrova Jurica Vidaček postigao je večeras 8 golova, što ipak nije bilo dovoljno za bodove protiv Gorice Kapetan Dabrova Jurica Vidaček postigao je večeras 8 golova, što ipak nije bilo dovoljno za bodove protiv Gorice Foto: Krešimir Đurić

Golom primljenim u posljednjoj sekundi susreta, a kojeg je strijelac bio Hrvoje Ceković, momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je večeras u Velikoj Gorici od momčadi Gorice rezultatom 33:32, poluvrijeme 18:14, u susretu 5. kola Paket 24 Premijer lige.

Dabrovi koji su tijekom gotovo cijelog susreta, točnije od 21. minute i rezultata 10:10, bili u rezultatskom zaostatku,sa čak i 7 golova minusa,  uspjeli su u 60. minuti s dva uzastopna gola Dominika Novaka izjednačiti na 32:32,ali je pobjeda u završnici ipak pripala domaćinu.

Najefikasniji na susretu s po 8 postigtnutih golova bilisu kapetan Dabrova Jurica Vidaček i igrač Gorice Davor Čavar,dok su kod Dabrova 7 golova postigli Dominik Novak, 5 Matej Šagij i po 4 Luka Trojko i Antonio Budinski.