Dabrovi danas protiv Trogira došli do druge pobjede u nizu ove sezone

| 17.9.2023. u 18:38h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 danas je ostvarila drugu uzastopnu pobjedu u Paket 24 Premijer rukometnoj ligi. U susretu 2. kola Dabrovi su u varaždinskoj Areni bili bolji od Trogira rezultatom 25:23, poluvrijeme 13:11.

Bila je to utakmica u kojoj je pobjednik riješen u samoj završnici. U 52. minuti gosti su imali prednost od dva gola, 20:22, ali su Dabrovi uspjeli izjednačiti na 22:22, a nakon toga i na 23:23.

Utakmicu su riješili s dva uzastopna gola Dominika Novaka u 57. i 60. minuti, za konačnih 25:23. Dominik Novak bio je i najefikasniji u varaždinskom sastavu s 5 golova,a po 3 su ih pridodali Antonio Budinski, Martin Marčec,Viktor Kociper, Tin Vrbanec i Matej Tači. Golman GRK Varaždina 1930 Marin Šutalo imao je 11 obrana.

Kod Trogira 5 je golova postigao Roko Trivković.