Trener Dabrova Vladimir Vujović imao je prilike danas u dva susreta vidjeti trenutačnu formu svojih igrača

Dabrovi danas odigrali dva prijateljska susreta i u oba pobijedili

| 14.1.2017. u 19:14h | Objavljeno u Sport

U sklopu priprema za nastavak sezone momčad GRK Varaždina 1930 odigrala je danas u sportskoj dvorani na Dravi dva prijateljska susreta i u oba ostvarila pobjede.

U prvoj utakmici Dabrovi su bili bolji od Rovinja, člana Druge HRL Zapad, rezultatom 32:16, poluvrijeme 19:8. U tom susretu 8 je golova postigao Tokić, a po pet su pridodali Laljek i Grbac, dok je kod Rovinja Popović bio strijelac pet golova.

U drugoj pripremnoj utakmici svladali su slovenskog prvoligaša momčad Drave iz Ptuja rezultatom 30:29, poluvrijeme 16:14 za goste. Najučinkovitiji u varaždinskom sastavu bili su Zorec sa šest, te Frano Vujović, Tokić i Levak s po četiri postignuta gola. Kod Drave, za koju je u prvom dijelu sezone igrao Varaždinac Zoran Jeftić, Filip Jerenec postigao je 10, a Marko Žuran 9 golova.