FOTO Dabrovi u varaždinskoj Areni pružili snažan otpor Zagrebu u susretu 1/8 finala Kupa Foto: Dražen Novosel

| 19.3.2024. u 19:52h | Objavljeno u Sport

U utakmici osmine finala hrvatskog rukometnog Kupa večeras je u varaždinskoj Areni momčad GRK Varaždina 1930 ugostila sastav Zagreba. Aktualni prvak Hrvatske očekivano je pobijedio rezultarom 35:31, poluvrijeme 20:15 za goste, no domaći je sastav pod vodstvon trenera Emersona Žnidarića pružio snažan otpor favoriziranim gostima

Varaždinska je momčad bolje ušla u utakmicu i imala vodstvo od dva do tri gola razlike, sve do 12. minute,kada je Zagreb izjednačio na 7:7. Nakon toga Zagreb je poveo i vodio do samog kraja, a domaćin je pred kraj susreta uspio smanjiti na tri gola zaostatka.

Najefikasniji na susretu bio je kapetan GRK Varaždina 1930 Dominik Novak s 9 golova, a kod goatiju po 6 su golova postigli Miloš Kos i Davor Čavar.