Črešnjevo u golijadi bolji od Gossip Bara, Art Metali Junajted slavili u drugom poluvremenu Foto: Martin Novosel

| 29.3.2017. u 07:41h | Objavljeno u Sport

Odigralo se 13. kolo Miningometnog prvenstva Varaždin koje se igra u TTS-ovom sportskom centru. U golijadi sa 14 postignutih golova MNK Črešnjevo je došao do nove pobjede 8:6 protiv ekipe Gossip Bara te zadržao drugo mjesto za vodećim Art Metalima Junajted koji je teže od očekivanog svladao SZ FOI rezultatom 3:1, nakon što su u prvom poluvremenu gubili 1:0.

Trećeplasirani Iceki, koji imaju jednak broj bodova kao drugoplasirano Črešnjevo, su također slavili u uskoj utakmici protiv Torpeda 4:3, dok je prva utakmica 13. kola završila izjednačeno 2:2 između Lovrečana i Fotexa. Texas je ovo kolo bio slobodan.

Pet kola prije kraja prvenstva, Art Metali Junajted i dalje vodi s 28 bodova, drugo je Črešnjevo s 26, a treći Iceki također s 26 bodova