Cratis Varaždin upisao drugi poraz zaredom, Centrometal slavio u pet setova Foto: Martin Novosel

Cratis Varaždin upisao drugi poraz zaredom, Centrometal slavio u pet setova

| 2.12.2023. u 19:42h | Objavljeno u Sport

Nakon Mladosti, Cratis Varaždin je još jednom u teškom susretu odveo svog protivnika do pet setova, ali isto tako je ostao kratak. U današnjem devetom kolu Superlige, na gostovanju kod Centromerala, Cratis Varaždin je izgubio sa 3:2.

Svi setovi su bili prilično izjednačeni, prvi set je pripao Centrometalu sa 25:21, drugi je osvojio varaždinski sastav sa 26:24, Centrometal je osvojio treći set sa 25:22, Cratisu je pripao četvrti set sa 25:23, a peti je sa 15:11 pripao domaćem sastavu.

Težak raspored za Cratis Varaždin se nastavlja domaćom utakmicom protiv osječke Murse u sklopu 10. kola Superlige. Utakmica je na rasporedu u nedjelju ,10. prosinca, u 18 sati.