Članovi Karate klub Shito Ryu Varaždin nastupili na 17. Kupu Sveta Nikola

| 4.12.2022. u 10:29h | Objavljeno u Sport

Karate klub Shito Ryu Varaždin nastupio je jučer na Kupu Sveta Nikola u Varaždinu. U katama zlatnu medalju osvojio je Filip Kostanjevac u kategoriji dječaci 6 godina, dok je brončanu medalju osvojila Lara Magdić u kategoriji djevojčica 10 godina.

U borbama dječaci 11-12 godina -54 kg Jakov Kostanjevac nakon pobjede nad predstavnikom Samobora gubi u polufinalu od državnog prvaka iz KK Globus koji ga vuče u repasaž gdje pobjedom nad predstavnikom Jastreba osvaja brončanu medalju.

Martin Kokot u kategoriji dječaci 12-13 godina -64 kg ulazi u finale te pobjeđuje predstavnika Velike Gorice rezultatom 11:11 zbog prednosti prvog boda i 4 kazne koje je protivnik dobio.

Bio je ovo ujedno i predzadnji turnir ove godine, a u nedjelju 11. prosinca slijedi Shito Ryu kup Varaždin kojemu je domaćin karate klub Shito Ryu Varaždin.