Članovi AK Varaždin nastupili na trailu “Litice oko Virovitice 2021”

Varaždinske vijesti | 25.5.2021. u 14:14h | Objavljeno u Sport

U Virovitici je u organizaciji Sportske zajednice Virovitičko – podravske županije održan trail pod nazivom “Litice oko Virovitice 2021”. Moglo se nastupiti na tri različite dionice: duga staza – 25 km, kratka staza – 15 km i u utrci građana na 7 km. Ukupno je u sve tri utrke 359 natjecatelja uspješno završilo utrku.

Manji dio članova Atletskog kluba Varaždin uspješno je nastupilo na ovom trailu. U glavnoj utrci na 25 km najbolja je bila Ana Sajko koja je zauzela 4. mjesto u generalnom plasmanu kod žena. Za pretrčati 25 km trebalo joj je 2:35:24. Pobijedila je Jasna Plemeniti u vremenu 2:19:31.

U utrci na 15 km Dinko Solić osvojio je 2. mjesto u vremenu 1:05:51 iza pobjednika utrke Dina Jurića (MK Hrvatski Sokol) – 1:03:02.. Od članova AK Varaždin u ovoj utrci još je nastupio Tomislav Sabolić, koji je završio na 29. mjestu (1:24:49) i David Stepan na 43. mjestu (1:29:10).