Momčad Grafičara je u posljednjoj četvrtini odlučila pobjednika Foto: Krešimir Đurić

Četvrta pobjeda košarkaša Grafičara u kvalifikacijama za Premijer ligu

| 30.4.2017. u 10:31h | Objavljeno u Sport

U utakmici 9.kola kvalifikacija za Premijer ligu košarkaši Grafičara sinoć su u svojoj dvorani u Ludbregu pobijedili momčad Borova iz Vukovara rezultatom 95:71 i tako dođli do čevrte pobjede u kvalifikacijama.

Pobjeda je ostvarena u posljednjih deset minuta susretu, kada su gosti imali prednost od pola koša, no tada je domaćin napravio seriju od 17:0, koja je odlučila pitanje pobjednika.

Kod Borova najučinkovitiji je bio Bekavac s 23 koša, a u redovima Grafičara Manuel Novak je postigao 24 koša, Mario Novak 17 koševa, a Luka Siladić pridodao je 14 koševa.

U sljedećem kolu Grafičar će u srijedu na svom terenu od 19 sati ugostiti momčad Kaštela