Nikola Valjak bio je i više nego učinkovit u današnjem susretu

Četiri gola Valjka za 3. pobjedu Podravine, bod Varaždina kod vodećeg

| 31.10.2015. u 19:12h | Objavljeno u Sport

U Trećoj HNL Istok danas su odigrane utakmice 12. kola Podravina je na svom stadionu došla i do treće pobjede u ovom prvenstvu, pri čemu su sve ostvarili pod vodstvom trenera Josipa Gavranovića. Podravina je svladala Višnjevac 4:3, poluvrijeme 1:1. Sva četiri pogotka za domaćina postigao je Nikola Valjak u 34.,50.,53. i 56. minuti nadmetanja.

Nakon devet uzastopnih poraza momčad Varaždina iako je otišla na put sa samo 13 igrača osvojila je danas bod odigravši u Bijelom Brdu s vodećim BSK susret bez golova.