Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Budućnost slavila i u drugom derbiju zaredom, pobijedila Dravu Ajax u gostima

| 2.5.2021. u 20:00h | Objavljeno u Sport

Nakon što su u prošlom 16. kolu u derbiju slavili protiv Obreša, u novom derbiju ovog 17. kola, vodeća momčad lige Budućnost je slavila protiv Drave Ajaxa s 3:1 na gostujućem terenu.

Goran Spasić je goste doveo u vodstvo u 8. minuti, na 1:1 je izjednačio Luka Hrebak u 33. minuti, Sandi Martan je u 36. minuti donio gostima novo vodstvo, a pobjedu je potvrdio Martan svojim drugim golom u 85. minuti. Drava Ajax je igrala utakmicu s igračem manje od 63. minute susreta kada je drugi žuti karton zbog igranja rukom, dok je prvog zaradio u 52. minuti zbog preoštrog starta.

Drugoplasirani Polet iz Tuhovca je također slavio na gostujućem terenu i to protiv Čeva s 5:0 čime su ostvarili devetu pobjedu u nizu.

Mladostniz Varaždina je poražena na domaćem terenu, a bolji od njih bili su gosti iz Selnika. Plitvica (S) je slavila s 3:2.