Karlo Kutnjak (plavi dres) postigao je oba gola za Dubravku Zagorac u današnjem susretu sa Zelengajom Foto: Dražen Novosel

Bednja slavila u Ivancu, Dubravka Zagorac pobijedila Zelengaj

| 15.5.2021. u 18:54h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 21. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu bila bolje od Zelengaja rezultatom 2:1. Oba gola za domaćine postigao je Karlo Kutnjak u 16. i 18. minuti susreta, dok je gol za goste postigao Simao u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Na susretu u Ivancu između Ivančice i Bednje slavio lider iz Beletinca, rezultatom 2:0, golovima Ante Kuljia u 22. i Roberta Bregovića u 43. minuti susreta. U Novom Selu Rok momčad Plitvice izgubila je od Omladinca 3:0.

Sutra će od 17 sati sastati Jalžabet ugostiti Mladost Komet, a Nedeljanec će biti domaćin Slogi iz Čakovca.