Bednja ostvarila 11. pobjedu sezone u 13 odigranih kola Foto: Siniša Sović

Bednja sedmicom riješila Mladost (Š) i završila jesen neporažena

| 20.11.2016. u 17:10h | Objavljeno u Sport

Vodeća Bednja je pobijedila u današnjem zaostalom susretu 10. kola te je na domaćem terenu u Beletincu s uvjerljivih 7:0 pobijedila Mladost (Š), a pobjede su odnijeli i Drava protiv Budućnosti 3:2 te Plitvica (S) protiv Rudara 47 2:1 u zaostalim susretima 13. kola.

Bednja je u ovom susretu imala čak tri dvostruka strijelca. Marin Ivančić je zabio golove u 10. i 64. minuti susreta, Jakov Klopotan u 25. i 47. minuti, Ante Kulji u 27. i 60. minuti susreta dok je preostali gol bio djelo Eugena Daševcija u 37. minuti. Drava je utakmicu kontrolirala veći dio susreta, golove za domaćina su zabili Dragan Rajh u 6. i 38. minuti i Mihael Jerebič u 52. minuti i taj rezultat su držali do 90. minute, ali su gostima u prvoj i trećoj minuti sudačke nadoknade dosuđena dva kaznena udarca, oba je iskoristio Stiven Horvat.

Plitvica (S) je kod kuće povela u 23. minuti pogotkom Lea Vukovića, u 63. minuti je vodstvo na 2:0 povisio Boris Levatić, a u 68. minuti je konačnih 2:1 postavio Tomica Korpar.