ARENA CUP Nogometaši Varaždina dva puta vodili, a na kraju odigrali neriješeno

| 14.1.2024. u 13:57h | Objavljeno u Sport

U sklopu desetodnevnih priprema u Medulinu, nogometaši Varaždina odigrali su danas i drugi susret u sklopu Arena Cupa.

Iako su dva puta vodili, na kraju su odigrali neriješeno 2:2 protiv Radničkog iz Novog Beograda, prvoligaša iz Srbije, koji se nakon 20 odigranih kola nalazi na 13. mjestu u konkurenciji 16 momčadi.

Strijelci za Varaždin bili su Jelenić u 26. i Mitrovski u 56. minuti, a trener i sportski direktor Varaždina Nikola Šafarić u današnjem je susretu koristio 20 igrača i dva golmana.

Posljednji susret u grupi na Arena Cupu Varaždin će odigrati 17. ovoga mjeseca od 14 sati i 30 minuta, a suparnik će biti Gorica.

U prvom susret Varaždin je izgubio od Istre 1961 rezultatom 3:1, a gol za varaždinski sastav postigao je novopridošli Jurica Poldrugač u 55. minuti nadmetanja, kod vodstva Istre 1961 od 3:0.