Amanda Mlinarić nastupila na drugom turniru Svjetskog streličarskog Kupa Foto: World Archery

Amanda Mlinarić nastupila na drugom turniru Svjetskog streličarskog Kupa

| 25.5.2021. u 18:13h | Objavljeno u Sport

Članica Varaždinskog streličarskog kluba Amanda Mlinarić prošlog je tjedna nastupila na Svjetskom kupu koji je održan u švicarskoj Lausannei.

U kvalifikacijama je zauzela 14. mjesto, no u eliminacijama je bila poražena u shoot-offu - ispucavanje 1 strijele, nakon izjednačenog rezultata i mjerenje blizine centru. obje natjecateljice su ispucale X no strijela suparnice bila je bliže centru. Amanda Mlinarić je u konačnici zauzela 17. mjesto.

Mješovita ekipa Mlinarić - Buden (SK Agram) je u kvalifikacijama zauzela 10. mjesto, a u eliminacijama su također bili poraženi u shoot-offu i natjecanje su završili na 9. mjestu.

Amanda Mlinarić početkom ovog tjedna putuje u Tursku na 9. Conquest Cup u Istanbulu, a krajem tjedna sastaje se s klupskim kolegom Alenom Remarom te će oboje nastupiti na Europskom seniorskom prvenstvu u turskoj Antalyiji, pod budnim okom trenera Cvjetoslava Zormana.