Na jubilarnom 10. Beerfestu #lepidečki otpiraju novu pivovaru!

VV | 6.10.2020. u 11:11h | Objavljeno u Sponzorirano
Kako povezati ugodno s korisnim, pivu s burgerom? Čakovečka (i međimurska) pivovara #LepiDečki otvara vrata svoje nove zgrade, proizvodnog pogona, a uskoro i kušaone i pivskog puba za javnost!
U petak 9. listopada po prvi puta će se otvoriti vrata najveće craft pivovare na sjeveru Hrvatske, a sve u sklopu jubilarnog 10. Beerfesta! Za ovu prigodu čakovečki BEERFEST seli u Mihovljan, u budući pivski i gastro centar grada Čakovca.
Lepi Dečki nakon četiri godine preselili su iz Starog Hrasta svoju pivovaru u vlastiti prostor i time zaokružili investicijski, ali i proizvodni proces na jednom mjestu.  U petak od 15:00 sati, kad počinje i službeno Beer&Burger Fest u pivovari Lepi Dečki u Čakovcu moći ćete pojesti odlične burgere gastro partnera i prijatelja, ali i isprobati sve njihove pive po posebnim promo cijenama.
Waitapu, Čakovečko, Međimursko, Kaj-El, Kaj-Pa, Dark Side, XO, UPS BOS, Kosjenka, Zrinski, St. Martins, Regoč, Hyperbola, Blueberry Side, Tria de los Muertos, ali i Barokno i Nikola Z rinski čekaju na vas!
Zapišite adresu Mihovljanska BB i navratite na pivu, burger i odgovorno druženje ovaj petak i subotu od 15:00 sve do 23:00 sata u Međimurskoj pivovari Lepi Dečki.
C1_exp_darkmares_2019-06-01_18-35-56_v1_EXP_Beerfest_2048.jpg
IMG_1487.JPG
otvorenje-01.jpg
Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci