Osvajači odličja za Karate klub Ivanec

Pregršt medalja za ivanečke karatiste na 8. memorijalu

| 14.10.2015. u 17:31h | Objavljeno u Sport

Članovi Karate kluba Ivanec bili su organizatori i domaćini 8. memorijalnog karate turnira, koji se održao u sportskoj dvorani Srednje škole u Ivancu.Nastupilo je oko 240 natjecatelja iz 27 klubova iz Slovenije i Hrvatske.

Od ivanečkih natjecatelja u borbama zlatne su medalje u svojim kategorijama osvajali Ema Šešet, Ivano Mavrek, Petra Brlečić te ekipa mlađih učenika. Srebrne su medalje osvojili Mihael Jakopanec, Mateo Ramljak, Melan Magdić, Matija Jalšovečki, Melanija Hrgarek i ekipa učenika, dok su brončane medalje osvojili Noa Šešet, Erik Bencek, Erik Miletić, Dorian Stančić, Roko Bencek, Dorian Šincek, Lara Miletić, Iva Pofuk i Ivan Križek. U katama zlatnu medalju osvojio je Erik Bencek i ekipa ml. učenika, srebrnu Ema Šešet, Lara Miletić i Petra Brlečić, dok su brončane medalje osvojili Nika Milec, Erik Đula i Gabrijela Grabrovec.

Sljedeći nastup ivanečkih karatista bit će u subutu  na međunarodnom karate turniru u Daruvaru.