| 6.1.2016. u 20:13h | Objavljeno u Sport

U finalu 36. zimskog prvenstva Varaždina u malom nogometu, odigranom večeras u dvorani na Dravi, zagrebačka momčad Podravski list Teatro je rezultatom 3:1 (1:1), nakon produžetaka od dva puta po pet minuta, pobijedila branitelja naslova, varaždinski sastav Automobil Lončar & Ducati. Povela je varaždinska momčad golom Daria Ribića, a rezultat je izjednačio Sven Horvat. U proužecima golove za zagrebački sastav postizali su Davor Kanjuh i Dominik Zeko.

U susretu za treće mjesto Big Bang Team  (Zagreb) svladao je Aso ponos (Krapina) 1:0, a pobjednika je odlučio auto gol Josipa Nimca. U finalu veteranske konkurencije Caffe bar Stars & Krovošta Bosilj & LA GO keramika bili su s 4:2 (2:0) bolji od varaždinskog Caffe bara Bilikum, dok je u susretu za treće mjesto, nakon produžetaka, OPG Radiček Petgrad Nikotrade (Koprivnica) rezultatom 5:3 pobijedio Sračinec. Nakon regularnog dijela rezultat je bio 2:2,  a na poluvremenu 1:2.

Nakon turnira proglašeni su najbolji pojedinci pa je kod seniora najbolji igrač Davor Kanjuh iz pobjedničke momčadi, najbolji golman je Marko Švigir, a najbolji strijelac Bruno Pislač iz drugoplasiranog sastava sa 7 golova. Kod veterana najbolji golman je Vedran Petrović (OPG Radiček Petgrad Nikotrade), najbolji strijelac je Robert Hertl ( Caffe bar Stars) s 10 golova, a najbolji je igrač Ratko Levaanić (Sračinec).