Slavili protiv ekipe Zadra 3:1

Odbojkaši Varaždin Volleya do nove pobjede na gostovanju

| 5.12.2015. u 14:38h | Objavljeno u Sport

Varaždin Volley došao je do nove pobjede u gostima i četvrte ukupne pobjede u sezoni u devetom kolu Skupine 2 Prve A nacionalne odbojkaške lige. Identičnim rezultatom kojim su slavili na gostovanjima kod Splita i Čazme, slavili su danas i protiv Zadra 3:1.

Početak utakmice nije nagovještavao novu pobjedu varaždinskog sastava. Prvi set su izgubili 27:25 nakon što su prepustili vodstvo i set loptu kod rezultata 24:23. U drugom setu nisu dozvolili iznenađenje osvojivši ga rezultatom 25:23. Treći su osvojili rezultatom 25:21, a u posljednjem četvrtom setu je otpor domaćina popustio pa ga je varaždinski sastav osvojio relativno lako rezultatom 25:19.

Sljedeći tjedan, momčad Varaždin Volleya je slobodna, a za dva tjedna idu na gostovanje kod Karlovca, druge momčadi Skupine 2.