Polet (C) ispustio pobjedu u zadnjih 12 minuta

| 17.10.2015. u 17:38h | Objavljeno u Sport

Polet iz Cestice je danas tražio svoju šestu pobjedu sezone u 9. kolu 1. Županijske nogometne lige čime bi preskočili Bednju na drugom mjestu na jedan dan, ali su pred vlastitim navijačima ispustili pobjedu u zadnjih 12 minuta susreta protiv Plitvice iz Selnika.

Polet (C) je prvi poveo na utakmici postigavši pogodak u zadnjoj minuti prvog poluvremena, a strijelac za domaću momčad je bio Robert Punčec. Situacija je izgledala još bolje za domaćina kada su u 76. minuti povećali vodstvo na 2:0 pogotkom Davida Lazara, ali dvije minute nakon povećanja vodstva Plitvica iz Selnika je smanjila vodstvo domćina na 2:1 iz dosuđenog kaznenog udarca preko Gorana Koseca, a u 84. minuti Dalibor Horvat je pogotkom za 2:2 oteo 2 boda boda domaćinima. Polet (C) se ovim bodom izjednačio bodovno s Bednjom na ljestvici, ali Bednja ima dva susreta manje.

U drugom susretu dana, Drava iz Svetog Đurđa je kod kuće ostvarila pobjedu 2:0 protiv Rudara 47.