IVANEC Policija sumnjiči trojicu maloljetnika za provale i oštećenja u Odgojnom domu

VV | 7.4.2021. u 17:00h | Objavljeno u Crna kronika

Policijska postaja Ivanec dovršila je kriminalističko istraživanje nad dva mladića starosti 17 godina i dva mladića starosti 16 i 14 godina. Sumnja se da su od 2. do 5. travnja dva puta provalili u Upravnu zgradu jednog Odgojnog doma u Ivancu.

Tom prilikom su provalili u više kancelarija i radionica. Iz radionice su otuđili razni alat, dok su u svim prostorijama porazbacali, porazbijali i uništili inventar, te vatrogasnim aparatom zaprašili čitave prostorije. Visina materijalne štete provalama i oštećenjima procjenjuje se na više od dvjesto tisuća kuna. Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policijski službenici su 16-godišnjaka i dva 17-godišnjaka uz kaznene prijave za kaznena djela Teške krađe i Oštećenje tuđe stvari predali pritvorskom nadzorniku Policijske uprave varaždinske. Protiv 14-godišnjaka podnosi se kaznena prijava redovnim putem. 

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci