Policija pretražila stan 30-godišnjaka u Varaždinu, pronašli su drogu Foto: unsplash/ilustracija

Policija pretražila stan 30-godišnjaka u Varaždinu, pronašli su drogu

VV | 19.1.2023. u 09:28h | Objavljeno u Crna kronika

Policijski službenici Policijske uprave varaždinske proveli su temeljem naredbe Općinskog suda u Varaždinu pretragu stana kojim se koristi 30-godišnjak iz Varaždina.

Tom su prilikom pronašli oko 85 grama sušene biljne materije nalik na drogu marihuanu, nekoliko tableta, preciznu digitalnu vagu, metalnu drobilicu te iznos od oko 1000 eura.

Po dovršenom kriminalističkom istraživanju, protiv 30-godišnjaka će se podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci