Varaždinci disciplinirani: Broj intervencija Hitne povećan, ali tek 10 posto

D.P./Varaždinske vijesti | 4.8.2017. u 09:12h | Objavljeno u Aktualno

Iako su zbog visokih temperatura u gotovo svim krajevima Hrvatske intervencije Hitne medicinske službe utrostručene, u Varaždinu to nije tako.

Kako nam je rekao ravnatelje Zavoda za hitnu medicinu Varaždinske županije Mladen Smoljanec ovih dana imaju tek 10 posto više intervencija nego što je uobičajeno.

- Izgleda da su naši ljudi vrlo disciplinirani, ali i dobro upoznati s opasnostima koje stižu s vrućinama pa se s njima nose i iznad svih očekivanja. Neka samo tako nastave i preživjet ćemo i ove vrućine - kazao je Smoljanec.

 

Označeno u
Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci