Iako su na poluremenu gubili 2:0 igrači Plitvice nisu se predavali u nastavku što im je donjelu na kraju zasluženu pobjedu nad Centrometalom Foto: Krešo Đurić

S dva gola Medveda Jalžabet svladao Slobodu i otišao na +4 od Rudara

| 15.11.2015. u 16:42h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Jalžabeta danas su na svom sportskom centru pobijedili momčad Slobode iz Slakovca 2:1 (2:1) i s ovom pobjedom stekli četiri boda više u odnosu na drugoplasirani Rudar iz Murskog Središća. U Jalžabetu su gosti došli u prednost u 8. minuti golom Izidora Kolarića, nakon čega je Tomislav Medved golovima u 11. i 29. minuti preokrenuo rezultat i donio pobjedu domaćem sastavu.

Iako su na poluvremenu imali zaostatak od 2:0, nogometaši Plitvice su na svom terenu u Gojancu pobijedili momčad Centrometala 3:2. Dva gola za Plitvicu postigao je Jošua Horvat u 76. i 86. minuti, a jednom je mrežu gostiju zatresao Krunoslav Buhin u 78. minuti.

Novi Marof je na svom terenu sa sastavom Naprijed odigrao bez pobjednika 2:2 (1:1). Golove za domaćine postigli su Mislav Sakač u 40. i Igor Martan u 58. minuti, a izjednačujući gol Novomarofčani su primili u 88. minuti. U Kotoribi su domaći Graničar i Zadrugar odigrali 1:1, poluvrijeme 0:0, a vodeći gol za goste postigao je Dario Prlog u 78. minuti, dok je domaćin izjednačio u 83. minuti.

Varteks je izgubio u gostima od Međimurca 4:1, poluvrijeme 2:0, a jedini gol za goste postigao je Amir Mušović u 85. minuti. Momčad Zelengaja je danas na svom terenu izgubila od Nedelišća 3:0