Igor Martan bio je strijelac jednog od dva gola Novog Marofa protiv Zelengaja Foto: Dražen Novosel

Zelengaj i Novi Marof bez pobjednika, petarda Podravine protiv Jalžabeta

| 11.11.2017. u 17:10h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 13. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin danas su Kućanu Donjem domaći Zelengaj i Novi Marof odigrali bez pobjednika 2:2, iako je domaćin imao vodstvo od 2:0, golovima Maria Šeleka i Ernesta Horvata u 33. i 43. minuti susreta.

Gosti su smanjili na 2:1 golom Igora Martana iz kaznenog udarca u 45. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Nikola Šafarić u 78. miniti.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu s 5:0 pobijedila Jalžabet, koji je cijeli susret odigrao s 10 igrača. Golove su postigli Borna Belaj, Siniša Vađunec,Nikola Međimorec, Renato Sakač i Ivan Međimorec. U 25. minuti s klupe je isključen trener gostiju Damir Šmerek, zbog stalnih prigovora glavnom sucu utakmice.

Nedeljanec je izgubio u Murskom Središću od domaćeg Rudara 4:1, poluvrijeme 2:1. Gol za goste postigao je Dario Levatić u 37. minuti.

Sutra će od 13 sati i 30 minuta igrati Bednja i Sloga, te Plitvica - Nedelišće.