Na završnici PH školskih sportskih društava RH uspješan COO Tomislav Špoljar

| 6.5.2016. u 14:47h | Objavljeno u Sport

U Poreču je održana završnica državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske za školsku godinu 2015/2016. Ove je godine nastupilo najviše natjecatelja iz cijele Hrvatske.

Između 34 škole, boje Varaždina, uz Srednju strukovnu školu, branili su učenici Centra za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar, koji su osvojili šest medalja, dva zlata, dva srebra i dvije bronce.

Ivan Marinović je u trčanju na 80 metara osvojio 1. mjesto, a u bacanju kugle od 4 kilograma osvojio je 2. mjesto. Valentina Hrženjak je u trčanju na 80 metara zauzela 3. mjesto, a u skoku u dalj sa zaletom osvojio je 1. mjesto.

Slađana Čurila je u skok u dalj sa zaletom osvojila 2. mjesto, a u trčanju na 80 metara zauzeo je 4. mjesto. Danijel Križanec je u bacanju kugle od 3 kilograma zauzeo 3. mjesto, Emil Maček je u trčanju na 80 metara bi peti, a u skoku u dalj sa zaletom zauzeo je 6. mjesto. Mario Miketek je u skok u dalj sa zaletom zauzeo 5. mjesto

Natjecatelje su vodile profesorice Natalija Luić i Ivanka Jakopec.