Plitvica (G) je primila čak sedam golova protiv Varteksa Foto: Mario Šamec

Varteks lako protiv Plitivice (G), Jalžabet prekinuo negativan niz

| 1.5.2016. u 18:44h | Objavljeno u Sport

Čak sedam golova je Varteks na domaćem terenu zabio Plitvici (G) u utakmici 24. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec-Varaždin koju je pobijedio s ukupnih 7:1.

Matija Kuhar je zabio hat-trick na utakmici (29., 36 i 48. min), dok su po jedan gol za Varteks zabili još Neven Vukman (16. min), Neven Puclin (26. min), Borna Radić (63. min) i Matija Cvetko (85. min). Počasni gol za goste je u 84. minuti zabio Patrik Horvat.

Jalžabet je u susretu protiv Graničara prekinuo negativan niz od pet utakmica bez pobjede. Na domaćem terenu su slavili 3:1. Vodeći pogodak Jalžabeta je pao u 26. minuti, zabio ga je Vinko Trojko, igrač gostujuće momčadi. U 42. minuti, Nenad Hanc je povisio na 2:0. U 57. minuti gosti iz kaznenog udarca smanjuju na 2:1, a Hanc svojim drugim golom u 64. minuti postavlja konačan rezultat.

U susretu Zadrugara i Novog Marofa, suparnici su remijem 1:1 podijelili bodove. Zadrugar je poveo u 36. minuti preko Igora Kvezića, a za Marof je izjednačio Matija Janović u 86. minuti.

Međimurec je na domaćem terenu izgubio od Poleta (SMNM) 4:1.