Varteks je izgubio u Svetom Martinu na Muri Foto: Dražen Novosel

Varteks izgubio u derbiju od Poleta, Podravina napunila mrežu Novomarofčana

| 6.4.2019. u 19:42h | Objavljeno u Sport

U derbiju 20. kola Četvrte nogometne lige Čakovec - Varaždin Polet je u svetom Martinu na Muri pobijedio Varteks 2:1, golovioma Dejana Mezge u 25. i Tomislava Medveda u 84. minuti, dok je strijelac za Varteks bio Tihomir Šoštarić u 62. minuti. Podravina je u Ludbregu pobijedila Novi Marof 7:1. Tri je gola postigao Nikola Valjak, dva Marin Lotar, a po jednom su za domaćina pogađali Ivan Vagjunec i Siniša Vađunec, dok je gol za goste postigao Dominik Zeko.

Županijski derbi igrat će se sutra od 16 sati i 30 minuta u Jalžabetu gdje će istoimeni domaćin dočekati Nedeljanec, Dubravka-Zagorac će na svom igralištu u Turčinu ugostiti Mladost Komet, Bednja će biti gost Međimurca, a još će se sastati Dinamo(D) i Omladinac(NSR) te od 10 sati Sloga(Č) i Pušćine.