Varteks do petog poraza u nizu na gostovanju kod četvrtoplasirane Slavije

Varteks i dalje u rezultatskoj krizi Varteks i dalje u rezultatskoj krizi Foto: Krešimir Đurić

NK Varteks je na današnjem gostovanju kod Slavije iz Pleternice, četvrte momčadi lige, u sklopu 14. kola Treće HNL Istok ubilježio peti poraz u nizu izgubivši 3:1.

Domaćin je poveo u 30. minuti preko Lea Mikića, a isti igrač je zabio za podebljanje vodstva na 2:0 u 69. minuti, Josip Jakovljević je u 73. minuti povećao na 3:0, a varteksov Tihomir Šoštarić je golom u 78. minuti smanjio na 3:1.

U idućem i posljednjem kolu za ovu godinu, Varteks će na domaćem terenu ugostiti ekipu Mladosti.