Dino Kresinger načeo je mrežu momčadi Bjelovara Foto: Krešimir Đurić

Varaždinci se u Bjelovaru iskupili za poraz na domaćem terenu od Koprivnice

| 25.3.2017. u 17:37h | Objavljeno u Sport

Golovima Dine Kresingera u 60. i Domagoja Drožđeka u 63. minuti susreta danas je momčad Varaždina pobijedila u Bjelovaru istoimenog domaćina rezultatom 2:0, u susretu 19. kola Treće HNL Istok. Ovom se pobjedom varaždinska se momčad iskupila za poraz u prošlom kolu na svom terenu od sastava Koprivnice 2:1-

U ovom kolu na domaćem terenu Međimurje je pobijedilo Slaviju 1:0, golom Ivana Režića iz kaznenog udarca i 88. minuti. Nakon ovog kola Varaždin i Međimurje su prvi i drugi na tablici s 36 bodova a u sljedećem kolu Varaždin će od 16.30 sati biti domaćin Međimurju na stadionu Sloboda.

Rezultati 19. kola

HNK Vukovar 1991 - Belišće 1:0, Osijek s.d.d. - HNK ĐAKOVO CROATIA  2:1, Slavonija - Mladost 0:0, Marsonia - Višnjevac 3:0, Oriolik - BSK 2:1, Međimurje - Slavija 1:0, Bjelovar - Varaždin 0:2, Koprivnica - Bedem -:-