Dejan Glavica bio je strijelac vodećeg pogotka za Varaždin protiv Gorice Foto: Dražen Novosel

Varaždin odigrao neriješeno u generalki s Goricom u Velikoj Gorici

| 12.8.2017. u 19:03h | Objavljeno u Sport

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva u Drugoj HNL nogometaši Varaždina su danas u Velikoj Gorici protiv domaćeg drugoligaša Gorice odigrali neriješeno 1:1 (0:0) . Strijelac za Varaždin bio je Glavica u 49. minuti, dok je rezultat izjednačio Matošević u 69. minuti nadmetanja.

- Izjednačena utakmica u kojoj smo mogli slaviti i mi i domaćin - bio je kratak komentar predsjednika varaždinskog drugoligaša Stjepana Cveka.

Prvenstvo u Drugoj HNL Varaždin će otvoriti sljedeće subote u 17 sati i 30 minuta u Novigradu protiv istoimenog domaćina. Prije toga, i to već sutra, Varaždin će na stadionu Varteksa, od 17 sati i 30 minuta, u sklopu 2. kola Kupa ŽNS-a igrati protiv varaždinske Slobode ŠN-a.