Varaždin kod kuće izgubio 4:0 od Slavije, Podravina na gostovanju u Vukovaru izgubila 3:1 Foto: Mario Šamec

Varaždin i Podravina još jednom ostali bez bodova

| 30.4.2016. u 18:57h | Objavljeno u Sport

NK Varaždin je na stadionu Varteksa izgubio od drugoplasirane Slavije 4:0 u utakmici 25. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok, a ludbreška Podravina je na gostovanju kod Vukovara 1991 također upisala poraz 3:1.

Varaždin je na svom stadionu nakon prvih 45 minuta gubio 1:0 golom Josipa Jakovljevića. Drugo poluvrijeme također nije dobro počelo za varaždinski sastav jer u 53. minuti primaju i drugi pogodak, strijelac Tomislav Žuljević. U 60. minuti iz kaznenog udarca na 3:0 povisuje Vinko Ančurovski, a u 82. minuti još jedan gol postiže Žuljević.

Podravina je loše krenula u utakmicu  protiv Vukovara 1991 i već nakon 12 minuta je gubila 2:0 pogotcima Petra Marinčića (8. min) i Saše Šesta (12. min). U 52. minuti domaćin vodi 3:0 pogotkom Nenada Erića, a u 65. minuti tračak nade za Podravinu je vratio Nikola Valjak. Ipak, do kraja susreta se rezultat više nije mijenjao.

Podravina je i dalje na predzadnjem mjestu (15. mjesto) lige, a Varaždin je današnjim porazom pao s 13. na 14. mjesto Treće HNL Istok.