Učinkoviti Zelengaj, bod Podravini, županijski derbi danas u Beletincu

| 10.9.2017. u 07:47h | Objavljeno u Sport

U jučerašnjim utakmicama 4. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin Zelengaj je na svom terenu pobijedio Mladost Komet rezultatom 5:2, nakon što je na poluvremenu rezultat bio 2:2. Do 15. minute gosti su imali vodstvo 2:0, no domaćin je izjednačio do poluvremena golovima Karla Leskovara u 23. i Vilima Horvata u 38. minuti.

U nastavku susreta još tri gola domaćina za preokret susreta, a strijelci su bili Igor Vrbanić u 64., Ernest Horvat u 69. i Matija Soldatek u 79. minuti.

Podravina je u Murskom Središću osvojila bod odigravši s Rudarom susret bez golova, dok je u Svetom Martinu na Muri domaći Polet svladao Plitvicu iz Gojanca 5:1. Gol za goste postigao je Luka Tomašić u 88. minuti, pri vodstvu domaćina 5:0. Jučer su Sloboda i Međimurec odigrali bez pobjednika 1:1.

Danas od 10 sati Sloga će ugostiti Pušćine, a od 17 sati županijski će se derbi igrati u Beletincu između Bednje i Jalžabeta. Nedeljanec dočekuje Dinamo, a Novi Marof će biti domaćin Pušćinama.