Sloboda (T) je doma poražena 4:2 od momčadi Trnja Foto: Mario Šamec

Trnje iznenadilo Slobodu (T), Lepoglava preskočila Dinamo (B)

| 16.4.2016. u 18:59h | Objavljeno u Sport

Utakmicom između Slobode iz Tužnog i Trnja, krenuo je proljetni dio natjecanja u skupini Istok, Druge županijske nogometne lige. Momčad Trnja je upisala iznenađujuću 4:2 pobjedu protiv favorita i domaćina susreta Slobode (T).

Gosti iz Trnovca su susret riješili već u prvom poluvremenu kada su poveli sa 3:0 pogotcima Ivana Levaka u 26. minuti, Dražena Hudoletnjaka u 39. minuti i Tomislava Novoselca u prvoj minuti sudačke naknade prvog poluvremena. Gosti su se pokušali vratiti pogotkom Dominika Biškupa u 66. minuti, ali je u 77. minuti novi pogodak za goste zabio Ivan Levak. Robert Žganec za domaćine u 82. minuti postavlja konačan rezultat susreta.

U skupini Zapad, Lepoglava je kod kuće pobjedom od 2:0 protiv Vinice na jedan dan skočila na drugo mjesto ispred Dinama (B) koji sutra odlazi na gostovanje kod vodeće momčadi lige Sračinca. Hrvoje Kolarek u 57. i Emil Jug u 59. minuti su bili strijelci za domaćina. U drugom susretu skupine Zapad, Nova Ves je svladala Podravac 2:1.