Tri zlata za ivanečki klub na karate turniru u Križevcima

Članovi Karate kluba Ivanec nastupili su na međunarodnom turniru Križevci open, koji je okupio 383 natjecatelja iz 48 klubova iz 4 države. U sklopu turnira održan je i Kup nacija gdje su nastupile reprezentacije Slovačke, Srbije, Mađarske i Hrvatske.

Od članova ivanečkog kluba u katama su zlatnu medalju osvojili Mateo Foder u kategoriji mlađih učenika i učenika te David Slavinec u kategoriji cicibana. Srebrnu medalju osvojio je Luka Petak u kategoriji cicibana. U borbama zlatnu medalju osvojila je Ela Colarić u kategoriji učenice -40 kg.

Srebrnu medalju u borbama osvojio je Dino Kovač u kategoriji ml. kadeta -45 kg. Brončane medalje osvojili su Noa Šešet i Erik Đula u kategoriji ml. učenici -34 kg, Karla Bahun u kategoriji učenice+44 kg i Petra Brlečić u kategoriji mlađih seniorki -68 kg.

Nastupile su još u borbama Melani Magdić i Ema Šešet. Sljedeći nastup ivanečkih karatista bit će na 13. Kupu Svetog Nikole  koji će se 25. studenog održati u Varaždinu.