Sportski plesni klub "Valcer" iz Varaždina na natjecanju u Sisku osvojio naslov viceprvaka i brojne medalje

MGA/Varaždinske vijesti | 3.6.2019. u 20:04h | Objavljeno u Sport

U nedjelju, 2. lipnja, u Sisku je održano Prvenstvo Hrvatske u najtežoj plesnoj disciplini, kombinaciji deset plesova (5 latinsko-američkih i 5 standardnih plesova) u organizaciji ŠPK "Top step" Sisak i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Natjecatelji Sportskog plesnog kluba "Valcer" iz Varaždina postigli su odlične rezultate. Sportski plesni klub „Valcer“ sa svojim je predstavnicima osvojio naslove državnih viceprvaka, brončanu medalju te odlično peto i sedmo mjesto.

Naslov državnih viceprvaka u kategoriji Osnovci za 2019. godinu osvojili su David Hudoletnjak i Kiara Črnila, dok su se broncom okitili njihovi mlađe kolege Andrej Gregurinčić i Lorena Garojević u kategoriji mlađih osnovaca. Eugen Sekovanić i Kiara Habunek, u kategoriji mlađe mladeži u vrlo jakoj konkurenciji, plasirali su se na odlično sedmo mjesto te im je za dlaku izmaklo finale prvenstva, dok su u vrlo jakoj kategoriji mladeži, nakon otplesanog polufinala i finala, Teo Patačko i Stefani Hrman osvojili peto mjesto.