Izgubile protiv državnih prvakinja Mladosti 3:0 (25:15, 25:13, 25:20) Foto: OK Kitro Varaždin

Seniorke Kitro Varaždina očekivano poražene u osmini finala Kupa

| 26.10.2016. u 20:29h | Objavljeno u Sport

Unatoč dobrim rezultatima koje su ostvarile na otvaranju ove sezone Prve B odbojkaške lige (pobjede protiv Karlovca i Olimpika II), državni prvak Mladost se pokazao kao prevelik zalogaj u osmini finala Kupa Hrvatske za seniorke Kitro Varaždina. Varaždinske odbojkašice su u Gradskoj sportskoj dvorani na Dravi izgubile s glatkih 3:0 protiv izrazitog favorita Mladosti.

Prva dva seta su pripala ekipi iz Zagreba rezultatom 25:15 i 25:13, dok su u trećem setu Varaždinke pružile najjači otpor, ali u konačnici ni to nije bilo dovoljno da se susret odvede u četvrti set. Rezultatom 25:20 su izgubile treći set. Napomenimo da je ovo povijesni uspjeh za odbojkašice Kitro Varaždina jer su se po prvi puta plasirali u osminu finala Kupa.

Vremena za odmor nema jer ih već ove subote 29. listopada očekuju novi izazovi u Prvoj B ligi. U trećem kolu idu na gostovanje u Zagreb gdje će odmjeriti snage s OK Don Boscom u 17 sati i 45 minuta.